Alpha Centre company

Metale i tworzywa sztuczne to materiały, bez których nie można wyobrazić sobie życia współczesnego człowieka. Produkowane z nich wyroby są obecne niemal w każdej sferze życia. Z roku na rok obszar ich zastosowania wciąż się poszerza, a technologie obróbki stają się coraz bardziej skomplikowane.
Aby produkować z metali i tworzyw sztucznych wyroby, które sprostają współczesnym wymaganiom jakości, konieczne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, a także opanowanie umiejętności pracy z nim.

Grupa firm «SenV Group» jest produkcyjną korporacją, która zajmuje czołowe pozycje w segmencie obróbki metalu oraz formowania z tworzyw sztucznych. Nasze zakłady od dawna z dużymi sukcesami pracują na terenie Ukrainy, od trzech lat jesteśmy obecnie na terenie Polski.

Dbamy o to, by ciągle się rozwijać: wprowadzamy nowe technologie, stosujemy najnowszy sprzęt, innowacyjne pomysły i niestandardowe rozwiązania.

W swoim rozwoju osiągnęliśmy poziom, na którym możemy rozwiązywać najbardziej skomplikowane zadania: od opracowania prototypu po seryjną produkcję detali, węzłów oraz kompleksowych produktów z metalu stosowanych w różnych obszarach przemysłu i usług.

W sferze formowania z tworzyw sztucznych najlepsze wyniki osiągnęliśmy w produkcji spożywczych i przemysłowych opakowań, a także w wytwarzaniu produktów o przeznaczeniu medycznym i technicznym.

Produkujemy różne rodzaje mechanizmów: od najprostszych po najbardziej skomplikowane, wykorzystywane w transporcie lotniczym, lądowym i morskim.

Dążymy do długoterminowej i optymalnej współpracy z Klientami. Nasz cel to wcielanie w życie Państwa pomysłów: od opracowania rysunku technicznego do zrealizowania go w produkcie.

Prosimy zgłosić się do nas, a Państwa pomysły staną się rzeczywistością!
Alpha Centre company