SenV Group Sp. z o.o., która współpracuje z ukraińska spółką „CAOP. Almaznyi Instrument“ mającą ponad 60 letnią historię produkcji narzędzi diamentowych, oferuje Państwu szeroką gamę narzędzi diamentowych i CBN, przeznaczonych do: produkcji i szlifowania narzędzi z twardych stopów i stali szybkotnących; szlifowania i polerowania detali z twardych stopów, ze stali żaroodpornej i nierdzewnej; szlifowania szkła, ceramiki, krzemu, materiałów ogniotrwałych, kamieni szlachetnych; cięcia detali ze szkła, marmuru, granitu, kwarcu, ceramiki; wiercenia otworów w szkle.

Ściernice diamentowe naszej produkcji służą do ostrzenia i docierania narzędzi skrawających na centrach obróbczych, takich firm jak  Vollmer, Walter, Anca, Michael Deckel i innych, jak równierz do  produkcji i ostrzenia pił tarczowych i taśmowych na szlifierkach Vollmer, Linsinger, Walter i innych.

W swojej ofercie posiadamy następujące typy narzędzi:
– ściernice diamentowe i CBN o spoiwie metalowym;
– ściernice diamentowe i CBN o spoiwie żywicznym;
– ściernice do ostrzenia narzędzi z PCD i PCBN;
– narzędzia PCD.

Nasze przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy z pełnym cyklem produkcyjnym, co w połączeniu z zaawansowanymi technologiami, wysokiej jakości komponentami i wysokowykwalifikowanymi specjalistami, daje nam możliwość produkcji wysoko wydajnych narzędzi szlifierskich, zarówno do zastosowań masowych, jak i wytworzonych według indywidualnych wymagań klienta. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008, oraz europejski certyfikat bezpieczeństwa EN.

Specjaliści SenV Group posiadają duże doświadczenie w zakresie produkcji i obsługi narzędzi diamentowych. Jesteśmy zawsze gotowi zapewnić wsparcie techniczne i pomoc w wyborze narzędzia diamentowego.

 

W celu złożenia zamówienia należy wypełnić kwestionariusz lub skontaktować się z naszym konsultantem.

Maksymilian Czarniecki
m.czarniecki@senvgroup.eu

Wiktor Chodakowski
w.chodakowski@senvgroup.eu