Jakość naszych detali gwarantuje najnowsza technologia produkcji oraz rzetelny system kontroli na każdym etapie procesu technologicznego.

Prace są wykonywane na wysokiej klasy maszynach następujących firm: DMG, Mikron, Sodick, Agie, Ingersoll, Hermle. Urządzenia te posiadają możliwość wysokoprecyzyjnej, ekspresowej obróbki z wykorzystaniem pięciu osi naraz.

Proces technologiczny zaplanowany jest tak, by zagwarantować oczekiwaną dokładność i uzyskać idealną nawierzchnię bez wykorzystania dodatkowych zabiegów, takich jak obróbka ślusarska i polerowanie, przy czym produktywność pozostaje na wysokim poziomie.

Kontrola jest wykonywana zarówno zwykłymi narzędziami mierniczymi (suwmiarką, mikrometrem, głębokościomierzem, sprawdzianem), jak i na maszynie pomiarowej ZEISS ECLIPSE, która pozwala szybko i z dużą dokładnością sprawdzić detal pod względem zgodności z rysunkiem technicznym.

Gotowy produkt zostaje przekazany Klientowi wyłącznie po dokładnym sprawdzeniu technicznym. Gdy sprosta wymaganiom rysunków technicznych, przechodzi stadium mycia i pakowania. Zostaje przekazany Klientowi z pełnym pakietem dokumentacji, łącznie z paszportem wyrobu.